تبلیغات
بروزترین مرجع گیم - دانلود مراسم The Game Awards 2016

مرتبه
تاریخ : 1395/09/12
باسلام  که تا این لحظه با پوشش مراسم The Game Awards 2016 ما را همراهی کردند.  طبق معمول جف کیلی (Geoff Keighley) میزبان و تهیه کننده مراسم The Game Awards امسال نیز بود. مراسم گیم آواردز را هر ساله تقریبا یک ماه مانده به شروع سال میلادی جدید در ایالات متحده و در تئاتر مایکروسافت برگزار می‌شود. همان‌طور که مطلع هستید و اخبار را دنبال می‌کنید، ساعاتی پیش مراسم اهدا جوایز برترین‌های سال ۲۰۱۶ میلادی به پایان رسید و عناوین شاخص امسال نیز مشخص شدند تا برای سومین بار هم که شده است، شاخص‌ترین های صنعت بازی‌های ویدیویی و هنرهشتم مشخص شوند. علی رغم پیش بینی هایی که برای Uncharted 4 صورت گرفته بود، این عنوان پرطرفدار و پرفروش امسال بلیزارد (Blizzard) یعنی Overwatch بود که موفق شد لقب بهترین بازی سال را دریافت کند.
The Game Awards 2016


با توجه به نامناسب بودن زمان برگزاری مراسم امسال نیز، احتمالا برخی از شما  فرصت دیدن این مراسم- چه پوشش متنی آن و چه کلیت-  را به صورت زنده نداشتند و از دست داده‌اند. به همین دلیل ما در این پست لینک های دانلود مراسم را در کیفیت‌های مختلف برایتان آماده کرده‌ایم و زیرنویس فارسی آن را نیز سعی می‌کنیم هر چه سریع‌تر در دسترس شما قرار دهیم. به علاوه لینک های دانلود تمامی تریلرهایی که در طول مراسم به نمایش درآمدند نیز با کیفیت‌های موجودشان گردآوری خواهد شد و در پست خواهید دید.نامزد بهترین‌های امسال در بخش‌های مختلف را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 1080p
دانلود با کیفیت 720p
دانلود با کیفیت 480p
دانلود با کیفیت 360p

منبع : www.gamefa.comطبقه بندی: اخبار بازی، 
برچسب ها: The Game Awards، The Game Awards 2016، اختصاصی گیمفا، دانلود The Game Awards 2016، دانلود تریلرهای The Game Awards 2016، مراسم بهترین بازی سال،
ارسال توسط رضا سلطانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
آمار وب

قالب وبلاگ