تبلیغات
بروزترین مرجع گیم - بازی Watch Dogs 2

مرتبه
تاریخ : 1395/09/12

پس از گذشت دو هفته از عرضه بازی Watch Dogs 2 بر روی کنسول‌ها بالاخره این عنوان بر روی رایانه‌های شخصی نیز منتشر شد.

شما می‌توانید نسخه رایانه‌های شخصی بازی Watch Dogs 2 را از طریق شبکه استیم، Uplay و یا از مکان‌های فروش دیگر خریداری کنید. لازم به ذکر است که این عنوان هنوز برای سیستم عامل مک منتشر نشده است.

Watch Dogs 2


در ابتدا قرار بود با فرا رسیدن تاریخ عرصه بازی، Watch Dogs 2 بصورت همزمان بر روی هر سه پلتفرم مقصد منتشر شود اما بنابر دلایلی انتشار بازی بر روی رایانه‌های شخصی با تاخیر دو هفته‌ای روبرو شد. شرکت یوبی‌سافت در این رابطه معتقد است که این تاخیر به تیم سازنده این فرصت را داده است تا بتوانند مطمعن شوند که عنوان Watch Dogs 2 عملکرد بسیار خوبی بر روی رایانه‌های شخصی خواهد داشت.

شرکت یوبی‌سافت پیش از عرضه بازی Watch Dogs 2 عنوان کرده بود که با تجربه این بازی جای خالی سری Assassin’s Creed در سال ۲۰۱۶ به خوبی پر می‌شود اما پس از انتشار بازی Watch Dogs 2 نتوانست در ابتدا فروش بسیار خوبی داشته باشد. نسخه دوم بازی در مقایسه با نسخه اول کاهش هشتاد درصدی فروش در هفته اول داشت، شرکت یوبی‌سافت در واکنش به این موضوع عنوان کرد:

«ما بخاطر بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و بازیکنان بسیار خوشحال هستیم زیرا این موضوع موفقیت Watch Dogs 2 را در دراز مدت تضمین می‌کند.»

بازی Watch Dogs 2 اخیرا روند رو به رشدی در زمینه فروش داشته است و شاید پیش بینی شرکت یوبی‌سافت از آینده بازی درست بوده است.


برای دانلود این بازی برای کامپیوتر اینجا را کلیک کنید.
طبقه بندی: اخبار بازی،  دانلود بازی، 
برچسب ها: دانلود بازی، بازی Watch Dogs 2، Watch Dogs 2، Watch Dog، دانلود بازی Watch Dogs 2 برای کامپیوتر، Watch Dogs 2 For PC، Watch Dogs 2 برای کامپیوتر منتشر شد،
ارسال توسط رضا سلطانی
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
آمار وب

قالب وبلاگ